Bitcoin

Bitcoin Aramaları Arttı, Yükselişe Mi İşaret?

Bitcoin anahtar kelimesini Google'da arayanların sayısı arttı.

Kripto para birimi yatırımı yapmak isteyen ve özellikle Bitcoin nedir? Sorusuna yanıt bulmak isteyen çok sayıda insan Google’da Bitcoin araması yapmaya başladı. Yatırımcılar, kısa süre içerisinde yükselen Bitcoin fiyatının rekora koşabilecek olduğunu düşünürken, bir tarafta ise bazı yatırımcılar fiyatların daha fazla yükselecek olduğunu ancak rekor kırmayacak olduğunu düşünüyor. Bitcoin’de kısa vadede yatırımcıları eğer bu şekilde alımlar devam ederse yükseliş bekliyor olsa da her an düşüş yaşanabilmesi de olası bir adım olarak görülüyor.

Bitcoin’i yükseltecek olan en büyük etkenlerden bir tanesinin yatırımcılar tarafından yapılan alımlar olduğu ve tüm dünya genelinde olmasa bile büyük oranda Bitcoin aramalarının arttığı görülüyor.

Google verilerine göre kullanıcılar geçtiğimiz haftalarda ve bu hafta özellikle İran ve ABD arasında yaşanan olay sonrasında Bitcoin’i daha çok aramaya başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu