binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin ATH'ye Giderken Alman Borsa Devinden Sürpriz Kripto Para Hamlesi!

Bitcoin ATH’ye Giderken Alman Borsa Devinden Sürpriz Kripto Para Hamlesi!

Alman borsa operatörü Deutsche Boerse, kripto para alım satım platformunu resmi olarak başlattığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Alman borsa operatörü Deutsche Boerse, kripto para alım satım platformunu resmi olarak başlattığını duyurdu.

Kripto paralar için düzenlenmiş spot platformunu başlattıklarını belirten Deutsche Börse, bu platformun kurumsal müşterileri hedeflediğini söyledi.

“Dünyanın önde gelen borsa kuruluşlarından biri olan Deutsche Börse Group, kurumsal müşterilere yönelik bir kripto spot platformu olan Deutsche Börse Dijital Borsa’yı (DBDX) başlattı.

DBDX, piyasa katılımcılarına mevcut bağlantıdan yararlanan kripto varlıklarının ticareti, takası ve saklanması için tamamen düzenlenmiş ve güvenli bir ekosistem sunar.”

Deutsche Börse FX ve Dijital Varlıklar Başkanı Carlo açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yeni çözümümüz, dijital ekosistemler için ezber bozan nitelikte. Avrupa’daki kurumsal müşteriler için şeffaflık, güvenlik ve mevzuat uyumluluğunu sağlayarak kripto varlıkları için güvenilir piyasa işlemleri sağlamayı hedefliyoruz. Bu, pazar bütünlüğünü ve güvenliğini artırır.

Kripto Finans, kripto varlıkları için ticaret, takas ve saklama konularında dijital yerel yetenekleriyle değer zincirinin önemli bir parçası olacak.

Bu, Deutsche Börse’nin Horizon 2026 stratejisindeki varlık sınıflarının dijitalleştirilmesinde öncü bir rol oynama hedefini gerçekleştirmeye yönelik ilk adımdır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail