binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Atışmasında Son Durum: Nayib Bukele, BTC Düşmanı Peter Schiff'i Susturdu! "Daha...

Bitcoin Atışmasında Son Durum: Nayib Bukele, BTC Düşmanı Peter Schiff’i Susturdu! “Daha Çok Ağla!”

El Salvador'un kârda olduğunu belirten Nayib Bukele ile Peter Schiff arasında Bitcoin atışması yaşandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin‘deki 64.000 dolara kadar uzanan ralli hem perakende hem de kurumsal yatırımcıları memnun ederken, yatırımcıların BTC kârları da arttı.

BTC kârı artan kurumsal yatırımcılardan biri de El Salvador olurken, El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ülkenin BTC portföyünün son yükseliş ile birlikte yüzde 40 değer kazandığını söylemişti.

Bu paylaşımıyla birlikte kendisinin ve ülkesinin Bitcoin kararını eleştirenlere de gönderme yapan Bukele, BTC satmayacaklarını ve biriktirmeye devam edeceklerini belirtmişti.

Bukele’nin bu sevincine Bitcoin maksimalistleri ortak olurken, Peter Schiff gibi Bitcoin düşmanları gölge düşürdü.

Bukele’nin paylaşımına yorum yapan altın savunucusu Peter Schiff, Bukele’ye bu kazanımların gerçek olması için meydan okudu ve “Sattıktan ve kârınız gerçekleştirdikten sonra bu kârlar hakkında konuşun.” dedi.

Bukele, Schiff’i susturdu ve yorumunu umursamaz bir tavırla yanıtlayarak “daha çok ağla” dedi.

Hatırlanacağı üzere Peter Schiff geçtiğimiz günlerde Bitcoin’i hedef almış ve BTC’nin yükselişinin kalıcı olmayacağını ima etmişti.

Schiff bu konuda “piyasaların merdivenleri yukarıya ve asansörü aşağıya doğru kullandığına dair eski bir söz vardır. Ancak Bitcoin’de durum biraz farklı. Bitcoin asansörle yukarı çıkıyor ve sonra atlıyor.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail