bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Balinası Aylar Sonra BTC Sattı!

Bitcoin Balinası Aylar Sonra BTC Sattı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Whalemap verilerine göre bir Bitcoin balinası 12.000 dolardan 22 ay sonra Bitcoin sattı. Uzun süredir 4.000 doların altına bile düşüş gören ve beklemeyi tercih eden balinanın bu eylemi piyasalarda “Bitcoin balinaları daha büyük satışlarla piyasada gerilemeye mi sebep olacak?” endişesi yarattı.

Bazı kripto para birimi yatırımcıları bu endişe nedeniyle soru işaretlerine yanıt ararken, 12.000 dolardan satış yapan Bitcoin balinasının ne kadarlık satış yaptığı ve ne kadar mevcut varlığının kaldığı henüz net olarak ortaya çıkmadı. Balinanın bu satışının milyonlarca dolar olsa bile piyasayı etkilemesinin pek mümkün olmadığı, yüzmilyonlarca dolar satışın ancak piyasayı etkileyebileceği iddia edildi.

Whalemap verilerine göre balina daha önce 3.000 dolar seviyesini bile gördü ve bekleyerek bugün kazançla satış yaptı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları