Bitcoin

Bitcoin Balinası: “BTC Bu Süreçten Daha Güçlü Çıkacak”

Milyarder Bitcoin yatırımcısı olarak bilinen Tyler Winklevoss Bitcoin ile ilgili açıklamalar yaptı. İşte detaylar...

Bitcoin’in son haftada yaşadığı düşüşler adeta ne destek noktası bıraktı ne de yatırımcılarda sabır. Sert satış baskısı fiyatı 3800 dolarlara kadar düşürürken bu süreçte birçok kişi piyasaya küstü, birçok kişi ise her zaman olduğu gibi “Bitcoin patladı” gibi sözleri söylemeye başladılar

Piyasa ile ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - Bundan Sonra Neler Olacak? - Piyasa Değerlendirmesi

Bitcoin’de yaşanan bu zorlu sürecin ardından Tyler Winklevoss BTC ile ilgili öngörüsünü paylaştı. Bilindiği gibi Tyler Winklevoss ve kardeşi Cameron Winklevoss, Bitcoin sayesinde milyarder olmuş ve ellerinde on binlerce BTC bulunan “Bitcoin balinaları” olarak biliniyorlar. Tyler Winklevoss açıklamasında:

“Bitcoin 2008 yılında mücadelesine başlamış ve finansal sorunların üzerine çıkarılmış bir üründür. Son 10 yıldır BTC birçok sıkıntılı süreç atlattı ve hiçbir zaman pes etmedi. Son günlerde yaşananlar BTC’nin 10 yıldır süren sağlam duruşunu etkilemeyecektir ve Bitcoin bu süreçten daha güçlü bir şekilde çıkacaktır.” ifadelerini kullandı.

Gemini borsasının sahibi olan Winklevoss ikizlerinde 100.000’in üzerinde BTC (şu anki kurla 500 milyon dolardan fazla) olduğu tahmin ediliyor. Bu sebeple piyasada oldukça etkili olan Winklevoss’ların bu açıklamaları önemli olarak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu