Bitcoin

Bitcoin Bazı Kripto Para Borsalarında 3.590 Dolardan İşlem Görüyor

Bitcoin fiyatı bazı kripto para borsalarında 3.600 doların altında işlem görmeye başladı.

Bazı kripto para borsalarında 3.600 dolardan daha düşük fiyatla işlem gören Bitcoin, kripto para piyasasında düşüşlerin tekrar başlaması ile gündeme geldi. Bitcoin fiyatını 2 gündür düşmesine sebep olan nedenler hakkında piyasada Bitcoin sahiplerinin düşünceleri merak edilirken, Bitcoin satışı yapan kişi sayısının artması piyasada düşüşleri tetiklemiş olabilir. Bitcoin fiyatının 3.650 dolardan daha yüksek değerde işlem gördüğü birkaç günün ardından 3.600 dolardan daha düşük fiyatla işlem görmesi tekrar büyük düşüşler olabileceği endişesini yarattı. Başlayan düşüşlerin durmayacak olduğunu düşünen Bitcoin sahipleri ise 3.000 dolar sınırından daha düşük seviyenin mümkün olduğunu düşünmeye başladı.

Bitcoin 3.000 dolara düşebilir mi?

Bitcoin fiyatını 3.000 dolara düşürebilecek olan olayların piyasada her an yaşanması mümkün. Başlayan düşüşlerin durdurulması için Bitcoin sahibinin tekrar piyasaya olan güveni gerek, bunun için ise yeni yatırımcı sayısının artması ve yatırımların daha çok olması gerek. Bu ortamda bunun olması beklenmediğinden Bitcoin fiyatının kısa vadede yükselmesi değil, düşmesi bekleniyor.

*Bitcoin fiyatını düşüren nedenlerden birisi olarak kripto para sahiplerinin kazanç için yaptıkları satışlar, yeni yatırım için beklemeleri de bulunmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu