Bitcoin

Bitcoin Beklenen 9.800 Dolar Seviyesini Tekrar Test Ediyor

Bitcoin beklenen 9.800 dolar sınırını geçerek 9.900 dolar sınırına kadar yükseliş eğilimi gösterdi.

Kripto para birimi yatırımcıları son dönemde beklemedikleri düşüşler dolayısı ile çok zor süreç geçirdiler. Pandemi dolayısı ile daha büyük oranda düşüş yaşanıp yaşanmayacak olduğu konusu merak edilirken, özellikle de kısa vadede 9.800 dolar beklentisinin tutmayabileceği, direncin bu noktada aşılmasının kolay olamayabilecek olduğu yorumları yapılmıştı.

Uzunca bir süredir 9800 dolar üzerinde günlük bir kapanış yapamayan BTC, bu seviyelere yükseliş göstererek bugünkü günlük kapanış için yatırımcılara umut oldu.

ABD ve diğer birçok ülkeden yatırımcılar 9.800 doların ne zaman geçilecek olduğunu merak ederken, özellikle de kısa vadede yatırımcıların Bitcoin fiyatı beklentisinin yine yükselme eğilimine girdiği bugün 9.800 doların aşılması ile gündem oldu.

Yatırımcılar 9.800 dolar sınırının aşılması ile beraber kripto para birimi piyasasında daha büyük yükselişlerin an meselesi olduğunu düşünmeye başladılar. 9.800 dolar piyasadaki belirsizliği “yükseliş” yönüne çevirmesi açısından son derece önemli ve takip edilmesi gereken bir seviye.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu