Bitcoin

Bitcoin Bir Anda 10.450 Dolara Yükselip Tekrar 10.200 Dolara Geriledi

Bitcoin'de sadece birkaç dakika önce beklenmedik anlık bir gelişme yaşandı.

Kripto para birimi Bitcoin’in her bir dakikası bir diğer dakikasını tutmuyor. Yatırım aracı olarak Bitcoin kullanan yatırımcılar, bir dakika içerisinde neler olabileceğini çok iyi biliyor olsa bile, bazı yatırımcılar Bitcoin’in 1 dakika içerisinde yüzlerce dolar değer kaybı veya değer kazancına maruz kalıp kalamayacağı konusunda soru işaretlerine sahipler.

Bitcoin bugün saatler 17.06’yı gösterirken bazı borsalarda bir anda 10.500 dolar seviyesine yükseldi ve ardından sadece saniyeler geçmeden 10.200 dolar seviyesinin altına düştü. Gün içerisinde bir kez daha 10.500 dolar seviyesini geçmeye çalışan BTC, bu denemeyle ikinci kez başarısız olmuş oldu.

Bitcoin’de yaşanan bu ve buna benzer durumlar genelde beklenmedik olaylar oluyor ve bazen limitli işlem yapan kullanıcıların anlık büyük zararına sebep olabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu