BitcoinHaberler

Bitcoin Boğası Ünlü Analist, BTC İle İlgili Tahminde Bulundu!

"Zincir şeffaflığı yatırımcılar için cazip hale gelecek!"

“The Best Business Show”‘un yeni bölümünde konuşan Pompliano, Bitcoin’in zincir içi verilerinin şeffaflığının yatırımcıları cezbedeceğini söyledi.

Zincir içi bazı verilere değinen Pomp, önemli indikatörlerin yükseliş sinyali verdiğini ve bundan sonraki dönemde yatırımcıların alım yönlü hareket edebileceğini tahmin etti.

Zincir içi veri sağlayıcısı Glassnode’un son raporunda da Pomp’un açıklamaları ile paralel bir rapor sunulmuştu. Öyle ki henüz fiyatta tam olarak dibin bulunup bulunmadığı bilinmese de yükseliş için birçok dinamiğin oluştuğunun altı çizilmişti.

İlgili Haber
Glassnode Bitcoin Raporunu Yayımladı! Sırada Ne Var?

Pompliano, Wall Street yatırımcılarının sonunda zincir içi metriklerin öneminin farkına varacağını ve Bitcoin ve kriptoya daha fazla ilgi göstereceğini öngördüğünü belirtti.

Pomp ayrıca, Bitcoin’in dolaşımdaki arzının yarısından fazlasının son on iki ay içinde hareket etmediğini gösteren verileri vurguladı. Böylelikle çoğu yatırımcının uzun vadede BTC tuttuğuna dair bazı ipuçları verdi.

Yine de en sevdiğim ölçü, Bitcoin’in %64,5’inin bir yıl içinde hareket etmemiş olmasıdır. Bu pazar likit değil. Fiyatı yükseltmek için bir talep katalizörü gerekecek.

diyen Pomp, talep katalizörünün nereden geleceğinden emin olmadığını söylerken Bitcoin’in “bir kez başladıktan sonra hızlı” hareket edeceğini de sözlerine ekledi.

Önümüzdeki dönemde BTC’de hızlı bir ralli bekleyen Pomp, aslında kurumsal yatırımcıların bu yükselişte bir katalizör etkisi oluşturacağını üstü kapalı bir şekilde ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

İçerde kaldı herhalde gel gel diyor🤣🤣


Başa dön tuşu