binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, 2 Yeni Altcoin Paritesini Listelediğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, 2 Yeni Altcoin Paritesini Listelediğini Duyurdu!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, platformunda iki yeni altcoin paritesini listeleyeceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, platformuna iki yeni alım satım çifti eklediğini duyurdu. AERGO/USDT ve RNDR/TRY işlem çiftleri, 5 Mayıs 2023 saat 11:00’den itibaren Binance’ta alım satıma açık olacak.

Kripto Para Borsası Binance, AERGO/USDT ve RNDR/TRY İşlem Çiftlerini Ekledi

Yatırımcılar artık AERGO’yu ABD dolarına sabitlenmiş bir stabilcoin olan USDT’ye ve RNDR’yi Türk lirası olan TRY’ye karşı alıp satabilecek. Binance ayrıca, işlem başlangıç saatinden sonraki 48 saat içinde AERGO/USDT işlem çifti için Spot Grid özelliğini etkinleştirecek.

AERGO, işletmelerin merkezi olmayan uygulamaları (dApps) daha kolay bir şekilde oluşturması ve dağıtması için bir platform sağlamayı amaçlayan AERGO blok zincirinin yerel kripto para birimidir.

AERGO blok zinciri, ölçeklenebilirliği ve güvenliği artırmak için iş kanıtı (PoW) ve delege edilmiş hisse kanıtını (DPoS) birleştiren hibrit bir fikir birliği mekanizması kullanmaktadır.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Spot İşlemlerden 7 Altcoin Paritesini Delist Etti!

Öte yandan RNDR, kullanıcıların kullanılmayan bilgi işlem güçlerini RNDR tokenları karşılığında başkalarına kiralamalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir GPU işleme ağı olan Render Network’ün yardımcı tokenıdır.

Render Network, içerik oluşturucuların yüksek kaliteli bilgisayar yapımı görüntü ve video oluşturmaları için verimli ve uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu iki yeni alım satım çiftinin eklenmesi, Binance kullanıcılarına kripto para alım satımı için daha fazla seçenek sunuyor ve borsanın dijital varlık portföyünü genişletiyor.

Binance, platformuna sürekli olarak yeni alım satım çiftleri ve özellikler ekleyerek kendisini kripto para alanında lider bir oyuncu olarak konumlandırıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Berk

Render ucacak desene 🙂

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail