binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Biri TRY Paritesi Olmak Üzere 3 Yeni Altcoin Paritesi...

Bitcoin Borsası Binance, Biri TRY Paritesi Olmak Üzere 3 Yeni Altcoin Paritesi Listeledi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, platformunda listeleyeceği yeni altcoin paritelerini blogundan duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen küresel kripto para borsası Binance, kullanıcılara sunulan alım satım seçeneklerini genişletmeyi ve genel alım satım deneyimlerini geliştirmeyi amaçlayan Binance Spot platformunda yeni alım satım çiftleri ve alım satım botları hizmetlerini başlattığını duyurdu.

Binance, Binance Spot Platformunda Yeni İşlem Çiftleri ve İşlem Botları Hizmetlerini Tanıttı

15 Mayıs 2024 saat 11:00’den itibaren geçerli olmak üzere Binance, aşağıdaki yeni alım satım çiftleri için alım satıma başlayacak:

FRONT/USDC

PEOPLE/TRY

TRB/USDC

Bu yeni alım satım çiftleri, kullanıcılara Binance Spot ekosisteminde daha fazla esneklik ve farklı alım satım stratejileri uygulama fırsatları sunmayı amaçlıyor.

Yeni alım satım çiftlerine ek olarak Binance, 15 Mayıs 2024 tarihinde saat 11:00’de eş zamanlı olarak başlayacak şekilde belirli alım satım çiftleri için Trading Bots hizmetlerini de başlatacak. Aşağıdaki işlem çiftleri Trading Bots hizmetleri için uygun olacaktır:

FRONT/USDC

PEOPLE/TRY

TRB/USDC

Yeni alım satım çiftlerinde yer alan itibari para birimlerinden biri olan TRY’nin Türk lirasını temsil ettiğini ve başka herhangi bir dijital para birimine karşılık gelmediğini belirtmek önemlidir.

İlgili Haber  Binance Vadeli İşlemler, XRP ve TUSD İle İlgili Yeni Bir Güncelleme Yayınladı!

Bu yeni alım satım çiftlerinin ve Trading Bots hizmetlerinin kullanıma sunulması, Binance’in platformunun işlevselliğini sürekli olarak geliştirme ve küresel kullanıcı tabanının gelişen ihtiyaçlarını karşılama konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

Binance, çok çeşitli alım satım seçenekleri ve yenilikçi araçlar sunarak, kullanıcıların güvenli ve verimli bir alım satım ortamında bilinçli kararlar almalarını ve alım satım potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail