coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Duyurdu!

Kripto para borsası Binance, yaklaşmakta olan Metal DAO (MTL) ana ağ değişimini desteklediğini kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance, yaklaşmakta olan Metal DAO (MTL) ana ağ değişimini desteklediğini duyurdu. Bu geçişi kolaylaştırmak için, eski MTL tokenlarının tüm para yatırma ve çekme işlemleri 24 Haziran 2024 saat 05:00’ten itibaren askıya alınacak.

Binance Metal DAO (MTL) Ana Ağ Takasını Destekleyecek

Kullanıcılara, eski MTL token işlemlerinin bu askıya alma işleminden önce tamamen işlendiğinden emin olmaları tavsiye edilir.

Ana ağ değişimi sırasında spot alım satım, marjin alım satım, vadeli alım satım ve Binance Earn hizmetleri etkilenmeyecektir. Binance, kullanıcıları adına ana ağ takası için tüm teknik gereklilikleri yönetecek.

İlgili Haber  Büyük Airdrop'ta Tepki Çeken Gelişme: Tokenleri Alabilmek İçin Kullanıcılardan Para Talep Ediyorlar

Takas, tüm eski MTL tokenlarını 1:1 oranında yeni MTL tokenlarına dönüştürecek. Takas sonrasında, eski MTL tokenlarının yatırılması ve çekilmesi artık desteklenmeyecek.

Binance, takas tamamlandıktan sonra ayrı bir duyuru yayınlayarak kullanıcıları yeni MTL tokenlarının ne zaman yatırılıp çekilebileceği konusunda bilgilendirecek. Kullanıcılar, ek ayrıntılar için proje ekibinin resmi duyurusuna başvurabilir.

Bu ana ağ takası, Metal DAO için önemli bir yükseltme anlamına gelir ve Binance’in desteği, ilgili tüm kullanıcılar için sorunsuz bir geçiş sağlar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları