coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinlerin Ağ Yükseltmelerini ve Hardfork’larını Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinlerin Ağ Yükseltmelerini ve Hardfork’larını Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, bu altcoinlerin yaklaşmakta olan ağ yükseltmelerini ve Hard Fork'larını desteklediğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, AirDAO (AMB) ve BitShares (BTS) ağ yükseltmelerini ve Hard Fork’larını destekleyeceğini açıkladı.

Binance, AirDAO (AMB) ve BitShares (BTS) Hard Fork’larını Destekleyecek

AirDAO (AMB) ağ yükseltmesi 27.690.000 blok yüksekliğinde ve yaklaşık olarak 15-11-2023 tarihinde gerçekleşecek.

Söz konusu ağdaki tokenların yatırılması ve çekilmesi yaklaşık olarak 15-11-2023 23:00 tarihinden itibaren askıya alınacak. BitShares (BTS) ağ yükseltmesi ve Hard Fork’u 16-11-2023 17:00 tarihinde gerçekleşecek.

Söz konusu ağdaki tokenların yatırılması ve çekilmesi yaklaşık olarak 16-11-2023 16:00’dan itibaren askıya alınacak.

İlgili Haber  BitMEX Kurucusu Arthur Hayes'den Bitcoin, Ethereum, Solana ve FED Açıklamaları Geldi

Yukarıda belirtilen ağlarda tokenların alım satımının etkilenmeyeceğini belirtmek önemlidir. Binance, tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacak.

Yukarıda belirtilen ağlarda tokenlar için para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilen ağların istikrarlı olduğu kabul edildiğinde yeniden açılacaktır. Bununla ilgili başka bir duyuru yayınlanmayacak.

* Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail