Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance BUSD'lerini Satıp Bunlardan Aldı!

Bitcoin Borsası Binance BUSD’lerini Satıp Bunlardan Aldı!

Binance'den BUSD hamlesi geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Paxos’un yerel stablecoini BUSD basmayacağını açıklamasından bu yana yeni hamleler yapıyor.

Bu bağlamda Binance’den Temmuz 2018’de kullanıcı fonlarını korumak için kurmuş olduğu ve değeri 1 milyar ABD doları olan bir acil durum sigorta fonu olan “Kullanıcılar İçin Güvenli Varlık Fonu” için BUSD hamlesi geldi.

Kullanıcılar İçin Güvenli Varlık Fonu’ndaki (SAFU) BUSD varlıklarını TrueUSD (TUSD) ve Tether (USDT) ile değiştirdiğini açıklayan Binance, bu değişimin BUSD piyasa değeri zamanla azalmaya devam ederken, SAFU’daki varlıkların kullanıcıları uzun vadede korumaya devam etmesini sağlamak için olduğunu ifade etti.

“Paxos artık yeni BUSD basmayacağını açıkladığından beri Binance, Kullanıcılar İçin Güvenli Varlık Fonu’ndaki BUSD varlıklarını TUSD ve USDT ile değiştirdi.

Bu takas, BUSD piyasa değeri zamanla azalmaya devam ederken, SAFU’daki varlıkların kullanıcıları uzun vadede korumaya devam etmesini sağlamak içindir.

Bu değişikliğin kullanıcılar üzerinde hiçbir etkisi olmayacak ve bu fonlar, genel olarak doğrulanabilir adreslerde olmaya devam edecek.

BUSD, Binance’te desteklenmeye devam edecek.

SAFU fonu , Binance’in kendi fonları kullanılarak, yeterince aktifleştirildiğinden ve gerektiğinde periyodik olarak doldurulduğundan emin olmak için yakından izlenecektir.”

Binance açıklamasının altına Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), USDT ve TUSD cüzdan adreslerini de paylaştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları