coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Dört Yeni Altcoin Paritesini Listeleyeceğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Dört Yeni Altcoin Paritesini Listeleyeceğini Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, dört yeni altcoin paritesi listelediğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, birkaç yeni alım satım çifti listelediğini duyurdu.

Binance Yeni Altcoin Çiftleri Listeliyor

Borsa, yakında ARB/ETH, BCH/TRY, XVG/TRY ve XVG/TUSD çiftleri için alım satımı mümkün kılacağını ve böylece kullanıcıların daha geniş bir yelpazede dijital varlık işlemleri yapabileceğini duyurdu.

ARB/ETH işlem çifti, kullanıcıların ARB token ve Ethereum (ETH) arasında işlem yapabilmelerini sağlayarak kripto para varlıklarını çeşitlendirme fırsatı sunuyor.

Benzer şekilde, BCH/TRY çifti de yatırımcıların Bitcoin Cash’i (BCH) Türk lirası (TRY) ile takas etmesine olanak tanıyarak kripto para birimi ile itibari para birimi arasında sorunsuz işlem yapılmasını kolaylaştırıyor.

TRY’nin itibari bir para birimi olduğunu ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmediğini unutmamak önemlidir.

İlgili Haber
Milyarder Bitcoin Boğası Mike Novogratz BTC Hakkında Konuştu, Fiyat Yükselecek Dedi! Peki Ne Zaman?

Binance, BCH/TRY çiftini dahil ederek kripto paralar ve geleneksel itibari paralar arasındaki boşluğu doldurmayı ve kullanıcılara alım satım faaliyetlerinde daha fazla esneklik ve kolaylık sunmayı amaçlıyor.

Binance ayrıca, Verge’ün (XVG) sırasıyla Türk lirası ve TrueUSD (TUSD) karşısında alınıp satılmasını içeren XVG/TRY ve XVG/TUSD alım satım çiftlerini de tanıtıyor.

Bu çiftler, kullanıcılara Verge ticareti yapmak ve bu dijital varlığın fiyat hareketlerinden potansiyel olarak faydalanmak için ek fırsatlar sunuyor.

XVG/TUSD çiftinde alım satımı teşvik etmek amacıyla Binance, kullanıcıların bir sonraki duyuruya kadar sıfır maker ücretinden yararlanacağını açıkladı.

Bu hamlenin yatırımcıları pariteye çekmesi ve likiditeyi artırarak hem yatırımcılara hem de genel ticaret ekosistemine fayda sağlaması bekleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail