Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance Üç Altcoin İçin Delist Kararı Aldı!

Bitcoin Borsası Binance Üç Altcoin İçin Delist Kararı Aldı!

Binance güne delist haberleriyle başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son haftalarda hakkında ortaya atılan FUD haberleriyle gündemde olan dünyanın en büyük kripto para borsası Binance güne delist haberiyle başladı.

Bazı altcoinlerin delist edileceğini belirten Binance, yaptığı duyuruda bu altcoinlerin Gala (GALA), VeChain (VET) ve Zilliqa (ZIL) olduğunu açıkladı.

Binance yaptığı açıklamada “26.12.2022 saat 09:00 UTC itibariyle Binance Vadeli İşlemleri GALAUSD, ZILUSD ve VETUSD kalıcı sözleşmelerini listeden kaldıracak” dedi.

“Binance Futures, 26.12.2022 09:00 (UTC) itibarıyla tüm pozisyonları kapatacak ve GALAUSD, ZILUSD ve VETUSD Sürekli Sözleşmelerinde otomatik bir takas gerçekleştirecek. Anlaşma tamamlandıktan sonra sözleşmeler listeden çıkarılacaktır.

Kullanıcılara, otomatik ödemeden kaçınmak için listeden çıkarma süresinden önce tüm açık pozisyonları kapatmaları tavsiye edilir.

Binance Vadeli İşlemleri, müşterilerimizi korumak ve son derece değişken piyasa koşullarında potansiyel riskleri önlemek için, GALAUSD, ZILUSD ve VETUSD Sürekli Sözleşmelerine yönelik olarak, maksimum kaldıraç değerini ayarlamak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere başka bir bildirimde bulunmaksızın ek koruyucu önlemler alabilir.”

CoinMarketCap’tan alınan verilere göre, VeChain (VET) son 24 saatte yaşadığı %0,93’lük artışla 0,016 dolardan, Zilliqa (ZIL) %1,19’luk artışla 0,018 dolardan , Gala (GALA) ise %1.07’lik artışla 0.018 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları