coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, USD Coin'in (USDC) Bu Altcoin Ağına Başarıyla Entegre Edildiğini...

Bitcoin Borsası Binance, USD Coin’in (USDC) Bu Altcoin Ağına Başarıyla Entegre Edildiğini Duyurdu!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, USD Coin'in (USDC) bu altcoin ağına başarıyla entegre edildiğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, USD Coin’in (USDC) NEAR Protocol ağına başarılı bir şekilde entegre edildiğini duyurdu. Bu gelişme, popüler stabilcoinin kullanım alanının ve erişilebilirliğinin genişletilmesinde önemli bir adımı işaret ediyor.

Binance, USD Coin’i (USDC) NEAR Protokol Ağına Başarıyla Entegre Etti

Şu andan itibaren kullanıcılar, Binance aracılığıyla NEAR Protocol ağında USD Coin’in (USDC) tüm işlevlerinden yararlanabilecek.

Entegrasyonun tamamlanması, NEAR Protocol ağında USD Coin (USDC) yatırma ve çekme işlemlerinin artık resmi olarak açık olduğu anlamına geliyor.

Bu hamle, sorunsuz işlemleri kolaylaştırıyor ve NEAR Protocol ekosistemi içinde USDC kullanmak isteyen kullanıcılar için yeni fırsatlar sunuyor.

USD Coin (USDC), ABD dolarının değerine sabitlenmiş yaygın olarak kullanılan bir sabit coindir.

İlgili Haber  Popüler Memecoinde Token Yakımı Devam Ediyor! Balina Hareketlerinde Artış Yaşanıyor!

NEAR Protocol ağına entegrasyonu yalnızca fiat destekli bir varlığın istikrarını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda NEAR ekosistemindeki işlemlerin verimliliğini ve hızını da artırır.

Binance, yeni tokenları bünyesine katarak ve desteklediği ağları genişleterek dijital varlıkların büyümesini ve benimsenmesini teşvik etmede önemli bir rol oynamaya devam ediyor.

USD Coin’in (USDC) NEAR Protocol ağına entegrasyonu, Binance’in yenilikçiliğin ön saflarında yer alma ve kullanıcılarına çeşitli ve gelişen kripto para seçenekleri sunma taahhüdüyle uyumludur.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail