binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerde Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi İçin Güncelleme...

Bitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerde Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi İçin Güncelleme Yapacağını Açıkladı!

Binance, kullanıcıları korumak ve işlem ortamının bütünlüğünü korumak amacıyla çok sayıda vadeli işlem çiftinin güncelleneceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Futures, önemli bir hamleyle COIN-M KNCUSD, ICXUSD, XTZUSD, ROSEUSD ve APEUSD sürekli sözleşmelerinin kaldıraç ve marjin kademelerini listeden çıkaracağını ve güncelleyeceğini duyurdu.

Binance Futures, Belirli COIN-M Sürekli Sözleşmelerinin Kaldıraç ve Teminat Kademelerini Listeden Çıkaracak ve Güncelleyecek

Binance Vadeli İşlemler tüm pozisyonları kapatacak ve COIN-M KNCUSD, ICXUSD ve XTZUSD COIN-M sürekli sözleşmelerinde 20 Mayıs 2024 tarihinde saat 12:00’de otomatik uzlaşma gerçekleştirecek.

ROSEUSD ve APEUSD COIN-M sürekli sözleşmeleri de 21 Mayıs 2024 tarihinde saat 12:00’de aynı işlemi gerçekleştirecek. Uzlaşma tamamlandığında sözleşmeler listeden çıkarılacak.

Buna ek olarak, Binance Futures, yukarıda belirtilen sözleşmelerin kaldıraç ve teminat kademelerini 10 Mayıs 2024 tarihinde saat 13:30’da ayarlayacak.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası OKX, Yeni Bir Altcoin Duyurusu Paylaştı

Güncellemeden önce açılan mevcut pozisyonlar etkilenecek. Kullanıcıların olası likidasyondan kaçınmak için pozisyonlarını ve kaldıraçlarını ayarlamadan önce ayarlamaları şiddetle tavsiye ediliyor.

Binance Futures, kullanıcıları korumak ve aşırı dalgalı piyasa koşullarında olası riskleri önlemek amacıyla, daha fazla duyuru yapmadan yukarıda belirtilen sözleşmelere yönelik ek koruyucu önlemler alabilir.

Bu önlemler arasında her bir teminat kademesindeki maksimum kaldıraç değerinin, pozisyon değerinin ve sürdürme teminatının ayarlanması, faiz oranı, prim ve sınırlandırılmış fonlama oranı gibi fonlama oranlarının güncellenmesi, fiyat endeksinin bileşenlerinin değiştirilmesi ve İşaret Fiyatını güncellemek için Son Fiyat Korumalı mekanizmasının kullanılması yer alır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail