binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası OKX, Yeni Bir Altcoin Duyurusu Paylaştı

Bitcoin Borsası OKX, Yeni Bir Altcoin Duyurusu Paylaştı

Popüler kripto para borsası OKX, spot işlemler platformunda listeleyeceği yeni altcoini blogundan kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası OKX, TON (Telegram Open Network) sahipleri için yenilikçi bir stake etme fırsatı sunan NOT (Notcoin) tokenini listeleme planlarını açıkladı.

OKX, TON Sahiplerine Staking Fırsatı Sunan NOT (Notcoin) Tokenın Listelendiğini Duyurdu

Listeleme, kripto para ekosisteminde önemli bir gelişmeye işaret ediyor ve TON sahiplerine NOT tokenleri karşılığında tokenlerini stake etme ve böylece gelişen Notcoin topluluğuna katılma şansı veriyor.

Raporlara göre, TON sahipleri TON tokenlerini stake etme ve karşılığında NOT tokenleri alma fırsatına sahip olacak.

Her kullanıcı 4.000 TON’a kadar stake etme hakkına sahip olacak, bu da stake etme sürecine yaygın katılımı mümkün kılacak ve NOT tokenlerinin katılımcılar arasında adil bir şekilde dağıtılmasını sağlayacak.

İlgili Haber  ABD Başkan Adaylarından Hangisi Kripto Paraları Destekliyor, Hangisi Karşı? İşte Detaylar

Ton ekosistemi içinde bir topluluk tokenı olarak tanımlanan Notcoin, benzersiz dağıtım yöntemiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Token, 35 milyon oyuncudan oluşan etkileyici bir kullanıcı tabanına sahip olan Telegram platformunda barındırılan viral bir oyun aracılığıyla geniş çapta yayıldı.

Bu yenilikçi dağıtım stratejisi, Notcoin’in kripto para topluluğu içinde yaygın olarak benimsenmesine ve görünürlüğüne katkıda bulundu.

Notcoin’in OKX’te listelenmesi, tokenın erişimini ve erişilebilirliğini genişletmek için stratejik bir hamle anlamına geliyor ve TON sahiplerinin Notcoin ekosistemiyle etkileşime girmeleri için bir platform sağlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail