binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'ten Delist Duyurusu! Dört Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist...

Bitcoin Borsası Binance’ten Delist Duyurusu! Dört Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist Edildi!

Binance, kullanıcıları korumak ve işlem ortamının bütünlüğünü korumak amacıyla çok sayıda spot işlem çiftinin kaldırıldığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, kullanıcıları korumayı ve alım satım koşullarını optimize etmeyi amaçlayan bir hamleyle, tekliflerinin rutin olarak gözden geçirilmesinin ardından belirli spot alım satım çiftlerinin kaldırıldığını duyurdu.

Binance Belirli Spot İşlem Çiftlerinin Delist Edildiğini Duyurdu

Binance, 10 Mayıs 2024 saat 06:00’dan itibaren geçerli olmak üzere aşağıdaki spot alım satım çiftlerini listeden çıkaracak ve alım satım işlemlerini durduracak:

AAVE/BNB

DEGO/BTC

LTC/TUSD

SAND/ETH

Bu alım satım çiftlerini kaldırma kararı, Binance’in likidite ve alım satım hacmi gibi faktörleri göz önünde bulunduran periyodik incelemelerine dayanmaktadır.

Binance, sunduğu hizmetleri periyodik olarak değerlendirerek kullanıcıları için yüksek kaliteli bir alım satım ortamı sağlamayı amaçlar.

İlgili Haber  PEPE Balinasından Dev İşlem: Fiyatı Derinden Etkiledi

Bir spot alım satım çiftinin listeden çıkarılmasının tokenların Binance Spot’taki kullanılabilirliğini etkilemediğini unutmamak önemlidir.

Kullanıcılar, listeden çıkarılan çiftlerin baz ve kotasyon varlıklarını Binance’te bulunan diğer alım satım çiftlerinde alıp satmaya devam edebilecektir.

Ayrıca Binance, yukarıda belirtilen spot alım satım çiftleri için Spot Alım Satım Botları hizmetlerini 10 Mayıs 2024 saat 06:00’da sonlandıracaktır.

Spot Alım Satım Botlarını kullanan kullanıcıların, olası kayıplarını azaltmak için hizmetlerin durdurulmasından önce botlarını güncellemeleri ya da iptal etmeleri önemle tavsiye edilir.

Binance, kullanıcılarına güvenli ve verimli bir alım satım deneyimi sunmaya kararlıdır ve kalite ve güvenlik standartlarını korumak için alım satım çiftlerini düzenli olarak gözden geçirmeye devam edecektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail