coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Coinbase, 5 Altcoinin Alım Satımını Durdurduğunu Açıkladı!

Bitcoin Borsası Coinbase, 5 Altcoinin Alım Satımını Durdurduğunu Açıkladı!

Kripto para borsası Coinbase, yaptığı açıklamasında beş altcoinin alım satımını platformunda durdurduğunu açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase, belirli kripto para birimleri için alım satım faaliyetlerinin devredışı bırakıldığını açıkladı.

Coinbase Belirli Kripto Para Birimlerinin Alım Satımını Durdurdu

Altcoinler Crypterium (CRPT), MXC (MXC), Quantstamp (QSP), Ren (REN) ve TE-FOOD’un (TONE) alım satımı devre dışı bırakılırken, kullanıcılara fonlarının güvende ve erişilebilir kalacağı güvencesi verildi.

 

Bu süre zarfında, kullanıcılar fonları üzerinde tam kontrole sahip olacak ve istedikleri zaman çekebileceklerdir. Bu önlem, platformdaki alım satım işlemlerinin güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için uygulanmıştır.

Bu varlıkların alım satımını durdurma kararı, platformun kullanıcıları için güvenilir bir ortam sağlama taahhüdünün bir parçasıdır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail