binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Borsası FTX SBF'nin Kaçırdığı 400 Milyon Doların Peşine Düştü!

Bitcoin Borsası FTX SBF’nin Kaçırdığı 400 Milyon Doların Peşine Düştü!

FTX, kendilerine ait olan ve JP Morgan hesabında tutulan 400 milyon doları istemeye hazırlanıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kasım ayındaki çöküşüyle pek çok kripto para şirketinin ve yatırımcısının zarara uğramasına neden olan FTX cephesinde sular durulmuyor.

İflas sürecinin devam ettiği FTX, JP Morgan hesabında olduğunu iddia ettiği parasını istemeye hazırlanıyor.

New York Times’ın konuyla ilgili bilgisi olan dört kişiden aldığı bilgilere dayandırdığı haberine göre, FTX, kurucusu Sam Bankman-Fried‘in az bilinen hedge fonu Modula Capital’den kaynaklı 400 milyon dolarını istemeye hazırlanıyor.

Konuyla ilgili bilgi veren kişiler 2022’de kurulan hedge fonu Modulo’nun Bahamalar’da yerleşik olduğunu ve SBF’nin kurucusu olduğu FTX ve Alameda Research ile birlikte yönetildiğini söyledi.

NYT haberinde FTX’in iflası sırasında Bahama merkezli Modulo’nun varlıklarının nakde çevrildiğini ve ana komisyoncu olarak hizmet veren, hisse senetleri ve hisse senedi vadeli işlemlerini yöneten JPMorgan’da faiz getiren bir hesapta saklandığını belirtti.

NYT, kaynak olan dört kişiden birinin Modulo fonunun parayı FTX’e iade etme karşılığında belirli yasal yükümlülüklerden kurtarmak için FTX yönetimi ile iletişime geçtiğini söylediğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail