Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Huobi'den Yeni Altcoin Listelemesi Geldi!

Bitcoin Borsası Huobi’den Yeni Altcoin Listelemesi Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Huobi, DUSK Network (DUSK) altcoinini listeleyeceğini duyurdu.

Borsa, DUSK token yatırma işlemlerinin halihazırda başladığını, alım satımın ise 23 Şubat tarihinde başlatılacağını bildirdi.

Dusk Network ise bu ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi ve bunu $DUSK’un Asya pazarına erişilebilirliğini artırmanın bir yolu olarak görüyor ve bu da coinin küresel olarak genişleme hedefleriyle uyumlu.

Dusk Network, menkul kıymet tokenlerinin geliştirilmesini ve dağıtımını desteklemek üzere tasarlanmış bir blok zinciri protokolüdür.

İlgili Haber
BUSD Fiyatının Binance'te Anlık Düştüğü Fiyat Seviyesi Şaşkınlık Yaşattı!

DUSK Altcoin Fiyatı ATH Seviyesinden Uzakta Seyrediyor

DUSK token fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.17 dolar seviyesinden yaklaşık olarak %82 daha düşük bir bölgeden işlem görüyor.

DUSK altcoin fiyatında son bir haftadır yaşanan düşüş eğilimini gösteren haftalık CoinMarketCap grafiği.
İlgili Haber
BUSD Fiyatının Binance'te Anlık Düştüğü Fiyat Seviyesi Şaşkınlık Yaşattı!

Dusk Network, Phoenix adı verilen bir işlem modeli kullanarak hem işlemlere hem de akıllı sözleşmelere gizlilik ve anonimlik getirmeye odaklanıyor. Ek olarak, Dusk Network’te kullanılan tokenler, Phoenix’e dayanan ve özellikle menkul kıymet tokenleri için modellenmiş, gizliliği koruyan hibrit bir model olan Zedger’in üzerine inşa edilebilir.

DUSK tokenleri, işlemleri ve atomic swapları başlatmak veya akıllı sözleşmelerin dağıtımı için bir yardımcı token olarak kullanılabilir. DUSK ayrıca konsensüse katılmak için stake edilebilir ve DUSK cinsinden varlık takası için bir araç olarak kullanılabilir. Ekip, gelecekte DUSK’u bir zincir üstü yönetim sistemine ekleyerek kullanım alanlarını genişletmeyi amaçlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları