Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Kraken'den Yeni Altcoin Listeleme Duyurusu!

Bitcoin Borsası Kraken’den Yeni Altcoin Listeleme Duyurusu!

Takip et

Popüler kripto para borsası Kraken, yaptığı açıklamasında HydraDX (HDX) altcoinini listelediğini duyurdu.

Borsa yaptığı açıklamada, HDX alım satımlarının piyasada yeterince likidite olduğunda başlayacağını bildirdi.

HydraDX (HDX) Altcoini Nedir?

Kraken, platformunda listelediğini açıkladığı yeni altcoin hakkında şu bilgileri paylaştı:

“HydraDX, topluluk odaklı, zincirler arası bir likidite protokolüdür. Protokol, bağımsız ağlarla iletişim kurmak ve çok varlıklı bir ticaret havuzu aracılığıyla kripto para birimleri için likidite sağlamak üzere tasarlanmıştır. HDX, alım satım ücretlerini düşürmek, stake etme yoluyla ağın güvenliğini sağlamak için ödüller kazanmak ve projenin geleceğini etkileyen kararlarda oy kullanmak için kullanılan platformun yerel varlığıdır.”

Borsa, söz konusu altcoinin ABD, Kanada ve Japonya’da ise listelenmeyeceğini bildirdi.

İlgili Haber
Cardano'nun Yeni Altcoini İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı: Borsalardan Listeleme Haberi de Geldi!

Tokenin resmi web sitesinde ise Kraken üzerinde listelenen HDX coini şöyle tanıtılıyor:

“HydraDX, Polkadot’a bol miktarda likidite getirmek için tasarlanmış yeni nesil bir DeFi protokolüdür. Bu iş için kullandığımız aracımız HydraDX Omnipool, tüm varlıkları tek bir işlem havuzunda birleştirerek benzersiz verimliliklerin kilidini açan yenilikçi bir Otomatik Piyasa Yapıcı’dır (AMM).

Likidite bölünmesine son veren HydraDX Omnipool, ticareti başka hiçbir AMM’de olmadığı kadar verimli hale getirir. Daha düşük slippage ve daha az kesinti sayesinde yatırımcılar, likiditenin farklı işlem havuzlarında parçalandığı tipik bir duruma kıyasla sermaye verimliliği kazanımlarının (TVL arttıkça ile daha da artacak şekilde) keyfini çıkarabilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları