BorsaSponsorlu

Bitcoin Borsası OKEx, Türk Yatırımcılar İçin Sıfır İşlem Ücreti Promosyonu Başlattı

OKEx kripto para birimi borsası, Türkiye’den kripto para meraklılarını ödüllendirmek amacıyla, 4 Şubat – 18 Şubat arasında, Türk yatırımcılar için özel olarak tasarlanmış 2 haftalık sıfır ücretli ticaret kampanyasının başladığını duyurdu.

Kampanya boyunca kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden spot, marjin veya türev piyasalar dahil olmak üzere herhangi bir ticaret türünü gerçekleştirebilirler. Katılmak için, kullanıcıların promosyon sayfasındaki “Kaydol” düğmesini tıklaması gerekir.

Ayrıca etkinliğin bir parçası olarak OKEx, yatırımcıları para yatırma ve kripto para birimi alım satım faaliyetleri yürütme karşılığında 80 $ ‘a kadar ödüllerle ödüllendirecek.

OKEx Hakkında

OKEx, günlük Bitcoin ticaretinde 1,5 milyar doları aşan, piyasanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak kabul edilmektedir. Daha akıllı ticaret için bir dizi gelişmiş araç içeren müşteriler, en sevdikleri çiftler üzerinde sorunsuz bir şekilde işlem yapabilir.

Birçok kripto para birimini destekleyen OKEx, diğer borsalara göre uygun komisyon oranlarıyla ön plana çıkıyor. Türk kullanıcılara özel olan etkinlik sırasında OKEx’in ücret programı sıfıra düşecek ve böylece dünyanın en uygun maliyetli kripto para birimi borsası olacak. Ancak etkinlik bittikten sonra da rakiplerinin aksine, OKEx’in 2,5 kat daha düşük işlem ücreti vardır ve bu da kullanıcı tabanı için önemli bir avantajdır.

Bu noktada OKEx, 200’den fazla ülkede mevcuttur ve dünya çapında 20 milyondan fazla yatırımcı tarafından kullanılmaktadır. 400’den fazla mevcut ticaret çifti, 7/24 destek, gelişmiş araçlar ve mükemmel sipariş eşleştirmesi ile OKEx’in genellikle en iyi dijital para borsalarından biri olarak görülmesi mantıklıdır.

OKEx İşlem Ücreti Etkinliği Şartları

Bu kampanya, OKEx’in ticaret hizmetlerini denemeye karar veren Türkiye’den yeni kullanıcılara hizmet vermek için tasarlanmıştır. Etkinlik sırasında, ücretler her zamanki gibi tahsil edilecek, ancak tüm masraflar, kampanya bittikten sonra yedi gün içinde geri ödenecektir.

Etkinliğin kurallarına göre, yalnızca yeni kullanıcılar katılabilir ve birden fazla hesabın kullanılması gibi her türlü dolandırıcılık girişimleri diskalifiye ile karşılanacaktır. OKEx’e bir hesap açarak ve “müşterinizi tanıyın (KYC)” doğrulamasının ilk aşamasını tamamlayarak uygunluğun elde edildiğini akılda tutmak zorunludur. Ayrıca VIP ve API kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Türkiye işlem ücreti etkinliği ve OKEx hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi duyuruya veya OKEx Türkçe Telegram kanalına başvurun.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu