binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası OKX, 6 Altcoin İşlem Paritesini Delist Ettiğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası OKX, 6 Altcoin İşlem Paritesini Delist Ettiğini Duyurdu!

OKX, 27 Mayıs 2024 itibaren geçerli olmak üzere bu altcoinleri spot alım satım platformundan delist ettiğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

OKX, sağlam bir ticaret ortamını sürdürmek için devam eden çabalarının bir parçası olarak altı spot işlem çiftinin listeden çıkarıldığını duyurdu.

OKX SKEB, MOVEZ, PIT, EM, LET ve MRST Spot İşlem Çiftlerini Listeden Çıkaracak

SKEB/USDT, MOVEZ/USDT, PIT/USDT, EM/USDT, LET/USDT ve MRST/USDT’yi içeren etkilenen işlem çiftleri, 27 Mayıs 2024 tarihinde, saat 11:00 ile 11:30 arasında kaldırılacak.

Bu çiftleri listeden çıkarma kararı, kullanıcı geri bildirimlerine ve listelenen tüm çiftlerin platformun sıkı performans ve listeleme kriterlerini karşılamasını sağlayan OKX Token Listeden Çıkarma / Gizleme Kılavuzuna dayanıyor.

Belirtilen işlem çiftleri 27 Mayıs 2024 tarihinde, saat 11:00 ile 11:30 arasında listeden çıkarılacak.

İlgili Haber  Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin'den Katman 2 Transferleri İçin Öneri Geldi! İşte Detaylar

Kullanıcıların bu çiftlerle ilişkili tüm emirlerini listeden çıkarma saatinden önce iptal etmeleri tavsiye edilir. Kalan tüm emirler, 1-3 iş günü sürebilecek bir işlemle sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecek.

Etkilenen kripto para birimleri (SKEB, MOVEZ, PIT, EM, LET ve MRST) için para yatırma işlemleri 20 Mayıs 2024 tarihinde saat 11:00 itibariyle askıya alınmıştır.

Kullanıcıların varlıklarını derhal yönetmeleri teşvik edilmektedir. Listeden çıkarıldıktan sonra, bu varlıklar Varlıklar > Fonlama > Değiştirilemez varlıklar altında bulunabilir.

Para Çekme İşlemlerinin Askıya Alınması: Etkilenen kripto para birimleri için para çekme işlemleri 27 Temmuz 2024 tarihinde saat 11:00’den itibaren askıya alınacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail