coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Upbit, Yeni Bir Listeleme Duyurusu Yayınladı!

Bitcoin Borsası Upbit, Yeni Bir Listeleme Duyurusu Yayınladı!

Güney Kore'nin en büyük kripto para borsası olan Upbit, Oasys platformuyla ilişkili bir token olan OAS'yi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası olan Upbit, hem USDT hem de BTC piyasalarını desteklemek için Oasys platformuyla ilişkili bir token olan OAS’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Upbit, USDT ve BTC Pariteleri için OAS’yi Başlatacak

Oasys, Web3 oyunları için özel olarak tasarlanmış bir akıllı sözleşme platformudur.

Duyurunun ardından, OAS’nin değeri 24 saat içinde %63 oranında artarak yatırımcı ilgisinin arttığını ve tokenin potansiyeline ilişkin iyimserliği yansıttı.

Özellikle OAS, Upbit’te listelenen ve henüz Binance ve Coinbase gibi diğer büyük borsalarda bulunmayan birkaç token’dan biridir ve benzersizliğine ve çekiciliğine katkıda bulunur.

Oasys, daha sürükleyici ve güvenli Web3 oyun deneyimleri üretmek için blockchain teknolojisinden yararlanarak oyun endüstrisinde devrim yaşatmayı hedefliyor.

İlgili Haber  Analist, Bitcoin ve Altcoinlerde Önümüzdeki Günler İçin Beklediklerini Paylaştı

Platformun Upbit ile entegrasyonunun, görünürlüğünü ve erişilebilirliğini artırması ve potansiyel olarak daha geniş bir geliştirici ve oyuncu kitlesini çekmesi bekleniyor.

OAS’nin Upbit’in tekliflerine eklenmesi, desteklenen kripto para birimleri yelpazesini genişletmeye devam eden platform için önemli bir kilometre taşına işaret ediyor.

Upbit’in OAS’yi listelemeye yönelik stratejik hamlesi, kullanıcıları için çeşitli yatırım fırsatları sunma konusundaki kararlılığını vurgulamaktadır.

Oasys platformu ve OAS tokenı hakkında daha fazla bilgi için kullanıcılar Upbit’in resmi web sitesini ziyaret edebilir veya doğrudan borsadaki alım satım piyasalarına erişebilirler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları