Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı 7500 Doların Üzerine Çıktı

Bitcoin Fiyatı 7500 doların üzerinne çıktı

Bir aşağı bir yukarı yönlü hareketleriyle yatırımcısını tedirgin eden BTC, geçtiğimiz günlerde her ne kadar 7750 dolar seviyesine çıksa da birkaç saat içerisinde tekrar 7200 dolar seviyelerine gerileme yaşamıştı. Bugün yükseliş eğiliminde olan BTC, 7400 dolar seviyelerinde işlem görürken alış hacminin artmasıyla fiyat bir anda 7500 doların üzerine çıktı.

An itibarı ile son 24 saatteki yüzde 2’lik artışıyla 7520 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, birçok analistin öngörüsüne göre önümüzdeki dönemde ciddi artışlar yaşayacak. Kısa vadeli olarak tahmin yapmaktan kaçınan analistler orta ve uzun vade için olumlu görüş bildirmeye devam ediyor.

7500 dolar direncini kırmaya çalışan BTC, eğer bu direnci kırabilirse sıradaki direnç 7700 dolar olarak belirlenecek. Ayrıca güncel destek noktası da 7200 dolar seviyesi olarak karşımıza çıkıyor.

BTC’deki bu fiyat artışlarından sonra 202 milyar dolar seviyesine yükselen kripto para piyasa hacmi içerisinde BTC’nin hakimiyeti yüzde 67 seviyelerine çıkmış durumda.

*Bitcoin fiyatı anlık olarak değişkenlik gösterebilir. Fiyatları anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu