Kripto HaberleriAnalizBitcoin (BTC) Analisti il Capo Uzun Aranın Ardından Konuştu: Yeni Fiyat Hedefini...

Bitcoin (BTC) Analisti il Capo Uzun Aranın Ardından Konuştu: Yeni Fiyat Hedefini Verdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında Bitcoin (BTC) için düşüş tahminleriyle gündeme gelen il Capo of Crypto takma isimli analist uzun bir süredir sessizliğini koruyordu.

Bitcoin fiyatının 25.000 doları aştığı saatlerde açıklama yapan analist, düşüncelerinde herhangi bir değişiklik olmadığını ve BTC satın almayacağını söyledi.

İlgili Haber
SEC Raporu Ortaya Çıktı: Terra Kurucusu Do Kwon, Binlerce Bitcoin'i (BTC) Böyle Satmış!

Bitcoin Analisti il Capo Ana Hedefinin 12.000 Dolar Olduğunu Söyledi

Buna ek olarak il Capo, BTC için fiyat hedefinin 12.000 dolar olduğunu söyledi.

BTC fiyatında yaşanan yükseliş ile birlikte çok sayıda kripto para topluluğu temsilcisi, düşüş tahmini tutmayan il Capo’ya tepki göstermişti.

il Capo konuyla ilgili olarak yayınladığı açıklamasında şunları söyledi:

“Hayatımı yaşamaya devam ettiğim şu günlerde maruz kaldığım bu hakaret ve nefret karşısında birkaç şeyi açıklığa kavuşturacağım:

İmajımı zedelemeye çalışan, kıskançlık ve daha fazla ilgi çekmek için benimle dalga geçenlerin aksine, burada her zaman saygıyı korudum ve hiçbir zaman şöhret peşinde koşmadım. Çünkü saygı her şeydir.

Unutmamak gerekir ki benim düşüş eğilimi düşüncelerim son yerel diplerin ardından gelmedi. 40 bin dolar seviyesinden itibaren piyasadan çıkmıştım.

Ve evet, elbette bu son sıçramanın olacağını tahmin etmemiştim. Bunu inkar etmiyorum. Al trendi, bazı altcoinlerin beklenenden daha güçlü ralliler görmesine neden oldu. Elde edilecek iyi kârlar vardı. Bunu okumayı başaran ve durumdan yararlananları tebrik ederim.

Mevcut piyasa durumu hakkında konuşmaya devam edecek olursak, bence bu hala şimdiye kadarki en büyük boğa tuzağı. Tüm bu hareket yapay olarak BUSD ve USDC ile pump’landı. Kanıtlar orada. Bu net bir ayı piyasası rallisi, B/X dalgası, eko balonu ya da ne demek isterseniz ona benziyor. Ayı analizi henüz geçerliliğini yitirmedi.

12 bin ana hedef olmaya devam ediyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları