BitcoinHaberlerKripto Para

“Bitcoin (BTC) Düşüyor, Bu Harika Haber” Dedi Alacağı Seviyeyi Açıkladı!

Bitcoin'i yeni nesil altın olarak nitelendiren Kiyosaki, kripto para piyasasındaki yaşanan sert düşüşünden endişe duymadığı belirtti.

Amerikalı yazar ve iş adamı Robert Kiyosaki Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Bitcoin’de yaşanan son düşüşü değerlendirdi.

Lider kripto para birimi Bitcoin’i yeni nesil altın olarak nitelendiren Kiyosaki, kripto para piyasasındaki yaşanan sert düşüşünden endişe duymadığı belirtti.

“Bitcoin Düşüyor, Bu Harika Haber!”

Zengin Baba, Yoksul Baba kitabı ile tanınan ünlü yatırımcı, BTC’deki son düşüşün “harika” olduğunu ve Bitcoin fiyatı 20.000 doları test ettiğinde tekrar Bitcoin alacağını söyledi.

Kriz ve enflasyon ortamlarında Bitcoin’in doğru yatırım aracı olduğu konusunda uyarıları ile dikkat çeken Kiyosaki, twitinde takipçilerine Bitcoin’in 6.000 dolar ile 9.000 dolar arasında işlem gördüğü zamanlarda Bitcoin aldığını hatırlattı.

Kiyosaki ayrıca gümüşün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44,58 doların yüzde 50 altında işlem görmesinden dolayı, gümüşü bugünkü en iyi ticaret olarak nitelendirdi.

2021 yılının son günlerinde yapmış olduğu röportajında piyasaların “genel çöküşünün” her zaman Bitcoin, altın ve gümüş yatırımcısı için iyi haber olduğunu belirten ünlü yazar, aşırı volatilite beklediğini de belirtmişti.

İlgili Haber
Amerikalı Finans Uzmanı Açıkladı: Bitcoin'i Önümüzdeki Aylarda Ne Bekliyor?

Artan enflasyon konusunda yatırımcıları sık sık uyarmayı ihmal etmeyen ünlü yazar, takipçilerine Bitcoin almalarını tavsiye ediyor.

İlgili Haber
Enflasyon Zenginleri Daha Da Zengin Eder Dedi, Aldığı Kripto Paraları Açıkladı!

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu