AltcoinBitcoinEthereumLitecoinXRP

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) Fiyatı Son Zamanların En Düşük Seviyelerini Gördü!

Kripto paralar son yılların en düşük fiyat seviyelerini gördü. İşte detaylar.

Kripto para fiyatlarında piyasalarda yaşanan darbe sebebi ile kritik düzeylerde düşüş yaşandı. Çok sayıda kripto yatırımcısı bu dönemde piyasaya “küserken” kripto paralar son yıllardaki en düşük seviyelerini 24 saat içerisinde görmüş oldular. Bunlardan birkaçını sizler için derledik:

Bitcoin (BTC)

Bitcoin grafiğine bakıldığı zaman gün içerisinde 3850 dolar seviyelerine kadar bir gerileme olduğu görülüyor. BTC’nin haftalık grafiğine bakıldığında bu seviyelerin en son 2019’un Mart ayında görüldüğü dikkatlerden kaçmazken, BTC böylelikle neredeyse son 1 yılın en düşük fiyat seviyesini görmüş oldu.

Bitcoin (BTC) Haftalık Grafik – Kaynak: Tradingview

Ethereum (ETH)

BTC’nin düşmesiyle beraber satış baskının arttığı Ethereum’da gün içerisinde 86 dolara kadar bir gerileme yaşandı. Bu seviyeyi en son 2018’in Aralık ayında gören ETH, böylelikle neredeyse son 15 ayın en düşük seviyesine gerilemiş oldu.

Ethereum (ETH) Haftalık Grafik – Kaynak: Tradingview

Ripple (XRP)

Son 24 saat içerisinde en büyük 3. kripto para olan XRP’ye bakıldığı zaman 2017’nin Mayıs ayından beri en düşük seviyelerin görüldüğü dikkatlerden kaçmıyor.

Ripple (XRP) Haftalık Grafik – Laynak: Tradingview

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC) tarafına bakıldığı zaman ise son 24 saat içerisinde 24 dolar seviyeleri görüldü. Bu seviye Aralık 2018’den beri ilk defa görülmüş oldu.

Litecoin (LTC) Grafiği – Kaynak: Tradingview

Yayın saatine göre tüm bu kripto paralar gün içerisinde yaşadıkları bu dip seviyelerin ortalama yüzde 30 yukarısında işlem görüyor. Bu denli sert bir toparlama gelmesi her ne kadar yatırımcıları rahatlarsa da bu dönemde piyasaya güvenin bazı kesimler tarafından kaybolduğunu söylemek mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu