Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı 6.600 Doları Geçti!

Bitcoin fiyatı 6.600 doları geride bıraktı.

Bitcoin yayın saatine göre önemli bir direnç seviyesi olan 6.600 doları geride bıraktı. An itibarı ile bu seviyelerde işlem gören BTC, son günlerde yükseliş eğilimini sürdürmesi ile dünyadaki tüm yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Bu yükselişi ile beraber son 24 saat içerisinde yatırımcısına yüzde 15 seviyesinde kar fırsatı sunan Bitcoin, yeni haftaya yükselişle başlaması ve haftanın ilk gününü 6.500 dolar seviyesi üzerinde kapaması ile güven veren bir duruş sergiliyor. BTC’nin önündeki en önemli direnç 7500 dolar seviyeleri olarak belirlenirken, bu dönemde tüm piyasaların gerilemeye devam etmesine karşın Bitcoin’in yükseliyor olması birçok yatırımcının yönünü kripto paralara çevirmiş durumda.

Bu dönemde FED’in aldığı kararlar şimdi olmasa bile ilerleyen dönemlerde enflasyon açısından büyük sorunlara sebebiyet verebileceği için altın ve Bitcoin gibi arzı kısıtlı ürünlerin ciddi şekilde talep patlaması yaşaması öngörülüyor.

Son yükselişlerden sonra genel kripto para piyasa hacmi 186 milyar dolara çıkarken, piyasadaki BTC hakimiyeti ise yüzde 64.2 seviyelerinde.

Güncel Bitcoin fiyatına sitemizden ulaşabilirsiniz: Bitcoin fiyatı 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu