Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı 7850 Doları Gördü!

Bitcoin fiyatı haftalardır görülemeyen seviyenin üzerine çıkarak yatırımcısını sevindirdi.

Bitcoin fiyatı haftalık kapanışını 7690 dolar seviyesinde yaparak 6 hafta boyunca yükseliş trendini sürdürmüş ve olumlu bir seviye üzerinde kapanış yapmıştı.

6 haftadır süren bu olumlu fiyat hareketlerinin ardından bütün yatırımcıların gözü önemli bir direnç seviyesi olan 8000 dolara çevrildi. 8000 dolar 100 ve 200 günlük hareketli ortalamaların geçtiği önemli bir seviye olarak görülürken, bu seviyenin önündeki 7850 dolar direnci bugün ilk defa test edilmiş oldu.

Fiyat 7850 dolar seviyesinden geri dönse de bu hareket ilerleyen günlerde 8.000 dolar seviyelerinin test edilebileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Ayrıca destek seviyeleri güncel olarak 7450 ve 7200 dolar seviyelerinde olurken 7200 dolar seviyesi altında bir günlü kapanış olmadığı sürece yükseliş trendinin devam edebileceği düşünülüyor.

Yayın saatine göre kripto para piyasa hacmi 225 milyar dolar seviyelerinde olurken BTC hakimiyeti ise yüzde 63.7 seviyelerinde.

Bitcoin fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu