BitcoinHaberlerKripto Para

“Bitcoin (BTC) Her Zaman En Hızlı Ve En Değerli Kripto Para Olacak!”

Eski Google Mühendisi Bitcoin'in hem bugün hem de gelecekte en değerli kripto para olacağını söyledi.

JHL olarak tanınan eski bir Google mühendisi, DCentral Miami konferansında Kitco News ile yaptığı röportajda Bitcoin ve kripto para birimleri hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Röportaj sırasında JHL’ye, lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili ne düşündüğü ve BTC’nin değerinin sıfır olması gerekip gerekmediği soruldu.

Bir değer deposu olarak Bitcoin’in yerini alabilecek ve BTC’den daha yararlı olduğunu düşündüğü başka birçok token veya proje olduğunu belirten JHL, bunun Bitcoin’in fiyatının sıfır olması gerektiği anlamına gelmediğini söyledi.

“Bitcoin’den önce var olan ve altın ile benzer bir konumda olabilecek şeyler olduğunu biliyoruz. Bu şeyler açıkçası şimdi çok değerli. Dolayısıyla bunun Bitcoin’in fiyatının sıfır olması gerektiği anlamına gelmediğini düşünüyorum.”

İşlem hızları ve maliyetleri açısından “Bitcoin’in her zaman en hızlı ve en ucuz” olacağını vurgulayan JHL, gelecekteki Blokchain projelerinin Bitcoin ile köprü kurması gerektiğini söyledi.

JHL’ye göre gelecekte Bitcoin’in önüne geçen herhangi bir token yada proje olup olmayacağı önemli değil. Zira JHL, bu tokenlerin yada projelerin piyasada zaten avantajlı durumda bulunan Bitcoin’i kullanmak için köprüler oluşturulması gerekeceğini düşünüyor.

Kendisine göre kripto para birimleri arasında benimsenme oranı en yüksek olanın Bitcoin olduğunu belirten genç mühendis, Bitcoin’in bu özelliği sayesinde hem bugünün hem de geleceğin piyasasında değerli olacağını ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu