AnalizBitcoin

Bitcoin (BTC) İçin Tarihi Gün! 50 Bin Dolar Geliyor!

Ünlü analist dolar karşısında her geçen gün daha cazip hale geldiğini belirttiği Bitcoin'i güvenli bir varlık sınıfı olarak tanımladı.

Bitcoin’le ilgili grafiklere bakıldığında astronomik fiyat öngörüsü yapan analistler bir yana daha makul tahminlerde bulunanlar da var. Ünlü analist Tone Vays de bunlardan biri. Vays Bitcoin’le alakalı son değerlendirmesinde ünlü kripto değerin 50 bin doları göreceği tarihi açıkladı.

Bitcoin’i yeni bir boğa koşusuna hazırlayan birçok katalizör olduğundan bahseden analist, önümüzdeki yıl Bitcoin’de 50 bin doları seviyesini görmenin mümkün olduğunu ve kara perşembeden bu yana BTC’nin %140’tan fazla değer kazandığını ifade etti.

Pandemi sebebiyle sınırsız dolar basma yoluna giden FED’in asıl amacının toplumsal ayaklanmanın önüne geçmek olduğunu belirten analist, hükumetin iflasa doğru gittiğini ve bir süre sonra farklı varlıkların daha dikkat çekici hale geleceğini ifade etti ve Bitcoin’in giderek dolara karşı daha güvenli bir varlık sınıfı olacağını sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Bizim arkadas 1 maasiyla 10.000 bitkoin alabiliyormus ilk ciktigi zamanlarda. Ama nerden bilsin boyle olacagini almamis tabiki


Başa dön tuşu