Bitcoin

Bitcoin (BTC) İçin Ufukta Yeni Bir Boğa Mı Göründü? Dan Held Yorumladı

Bitcoin fiyatı için yeni bir boğa sezonu mu geliyor?

Toplam piyasa değerine göre lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yaşadığı sert düşüş ile 28.000 dolara kadar çekildi. Bitcoin’in 64.000 dolardan 28.000 dolara kadar çekilmesi kripto para piyasasında büyük panik yaşattı ve birçok altcoin dibi gördü.

BTC, şimdi ise yavaş yavaş yükselmekte ve 1 haftada önemli bir toparlanma yaşadı. BTC fiyatı 42.000 doların bile üzerine çıkarak önemli destekleri bir bir geri kazandı ve kazanmaya devam edecek gibi gözüküyor. Peki bu yükseliş yeni bir rallinin mi yoksa sahte bir hareketin mi habercisi?

Dan Held, Bitcoin Tahminini Açıkladı

Kraken kripto para borsasının ünlü analisti Dan Held, konu hakkında merak edilenlere yönelik bir açıklamada bulundu.

Held, Bitcoin fiyatının 2013 yılında 13 dolardan başlangıç yaptığını ve 260 dolara yükseldiğini, daha sonra ise 80 dolara kadar düştüğünü belirtti. Analist, bundan 6 ay sonra ise bunun yeniden 1.200 dolar seviyesine çıkarak rekor kırdığını belirtti.

Held, 2021 yılındaki şartların daha öncekilerden çok ama çok farklı olduğunu ve her şeyin olumlu olduğunu belirtti. Buna rağmen BTC fiyatının 10 yıl önceki grafiği tekrar ettiğini belirten analist, 2013 yılındaki grafikle mevcut grafik arasında benzerlikler olduğunu ortaya koydu.

Held’in paylaştığı grafiğe göre Bitcoin’in tam olarak 2013 yılındakine benzer bir düşüş yaşadığı ve toparlanma dönemine girdiği görülebilir.

O tarihlerde 1.200 dora yükselen BTC’nin şu an benzer bir yükseliş oranı ile 252.000 dolar seviyesine kadar çıkması beklenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
11 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Mayıs dan beri kıyamet koptu, ben bitay inkileri takip ediyom, 80 bin liram sezonu olan bir coindeydi, düşerken düştüğü kadar takviye ederek dipi gördüm, şükür, simdide çıkıyor, mayıs fiyatlarına gelmeden dokunmam, bende 1 coin var, ama sezonu bu ay mayıs fiyatına gelirse cikar, yazdıklarımı alirim, onlarda çıkmışsa, dahada çıkacaklar bakarım, arzı buyuk, geleceği olan, chz, hot, rvn, trx, vet, xlm. Alma takip et, ren ve ekt yi, dusecekmi, cikacakmi görelim
Btc 40 000 in altına inmedikce yavaş yavaş çıktıkça, ren mayıs fiyati 10 lira, ekt mayıs fiyati 0.3 lira, yaşayalım görelim, bunlar arzı az olan cinlerden. Bol kazançlar. En iyi yol, bildiğin yoldur
Ben kendi yolumu anlatım, tavsiye etmedim.

Anonim

Bunlar yükselecek diyorlarsa düşecektir.

Anonim

Alt coinlerde inanılmaz dususler oldu, bide demezler mi, ayi daha gelmedi, bide gelseydi ne olacaktı.

Anonim

Bu fiyatlardan da projesi olan ve kendini kanıtlamış hiç bir coin satılmaz, bir ayın sonunda kısmetse farka inanamayacaksınız, btc %50 gibi düştü ama coinler resmen ezildi, %300-400-500-600-700 gibi düşenler oldu, suan çok ucuz olan, çok düşmüş olan arzı az koyunları toplayın, ren gibi, kan gibi, ekt gibi, egt gibi, arpa gibi, ben bu gibi coinleri bitaydan biliyom, sizinkide de arzi az ve çok düşenleri toplayın, toplayın ki uçarken almak zorunda kalmayın. Savaşı kazanmanın bir yoluda düşmana çok yakin olmaktan geçer.

Anonim

%300 diye bir düşüş mü var. 1000 sayısı %300 düşerse kaç kalır hesaplarmısın :)))

Anonim

Egt 0.60 üzerinde idi. Yuzde 700 dusto. 0.0092×7=0.064

Anonim

%100 düşerse 0 olur Kardrş. 0.60 dan 0.064 olduysa %90a yakın düşmüş oluyor.

Anonim

Egt 0.06 olacak, özür.

Anonim

Kan 0.09 dan 0.0165 indi.0.0195×5=0,0975 gibi

Anonim

Coinlerin aylık veya haftalık grafiklerinden son büyük çıkış ile cokus grafiklerinden durumu gorebilirsin. Bol kazançlar.

Anonim

Kesinlikle yükselişe katılıyor ve 40000 ustu bu sinyali verdi, yavaş yavaş çıkarken, asil ralli, önce arzı azolanlarda başlayıp sonra arzı büyük olanlarla devam edecek. 40 bin milat


Başa dön tuşu