BitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) Rekor Kırdı: Piyasa Yemyeşil!

Birkaç gündür zor zamanlar geçiren kripto paralar toparladı. Bitcoin'den yeni rekor geldi...

Ripple’ın dava süreci ile beraber altcoinler ciddi gerilemeler yaşamıştı. Bu süreçte yüzde 20’nin üzerinde değer kaybeden başlıca altcoinler BTC hakimiyetinin de rekor seviyelere ulaşmasıyla olumsuz bir tablo çiziyordu.

Gece saatlerinde toparlayan XRP fiyatı tüm altcoinler için olumlu oldu ve piyasa yeşile büründü.

Olumlu havaya kayıtsız kalmayan Bitcoin, an itibarı ile 24.680 dolar seviyesine ulaşarak rekor kırdı. Yükselişin yaşanmasıyla 2 gündür bir miktar gerileyen BTC hakimiyeti tekrar yükseliş yönlü hareket etmeye başladı.

Son yükselişler ile tekrar 660 milyar doların üzerine yükselen genel kripto para piyasa hacmi içerisinde BTC’nin 454 milyar dolarlık bir payı var.

Özellikle 25.000 doların psikolojik bir sınır olduğuna dikkat çeken uzmanlar yatırımcıları yüksek fiyattan işlem yapılmaması konusunda uyarıyor.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin Fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu