AnalizBitcoin

Ünlü Analistten Dudak Uçuklatan Bitcoin (BTC) Tahmini

Dünyadaki ilk kurulan kripto para borsasının BTCC'nin kurucularından Bobby Lee BTC ile ilgili tahminde bulundu.

Dünyanın ilk kripto para borsalarından BTCC borsasının kurucularından olan ve günümüzde de Bitcoin cüzdan sağlayıcısı BalletCrypto’nun CEO’su olan Bobby Lee, Bitcoin’e erken yatırım yapan kişilerden bir tanesi ve BTC hakkında olumlu görüş aktarmaya devam ediyor. Birkaç gün önce BTC hakkında yaptığı tahmin ile tüm piyasa tekrar Bobby Lee’ye dikkat kesildi.

“Bitcoin 1 Milyon Dolar Olacak”

An itibarı ile 8800 dolar seviyelerinde işlem gören BTC’nin şu anda olması gereken seviyelerin çok altında olduğunu ifade eden Lee, ilerleyen dönemde BTC 1 milyon dolara kadar yükselecek dedi. Bitcoin’in sınırlı arzı olduğunu ve sadece 21 milyon adet üretilebilecek olduğuna değinerek, “Geçtiğimiz 10 yılda 2 tane Bitcoin yarılanması yaşandı, önümüzdeki 10 yıl içerisinde de 3 adet Bitcoin yarılanması olacak. 20. yılının sonunda günlük olarak ortalama üretilen BTC sadece 255 adet olacak ve bu da altın dan bile daha düşük arz oranı olan bir piyasaya işaret ediyor.” şeklinde konuştu.

Tüm bu gerçekleşecek öngörüler neticesinde önümüzdeki 10 sene içerisinde BTC’nin 1 milyon dolara ulaşabileceğini ifade eden Lee, Bitcoin’in piyasa hacmi olarak altını geride bırakacağını ve trilyonlarca dolar olacağını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu