Cardano

Bitcoin (BTC) Tahminlerinde Hiç Yanılmayan Analistten, Rekor Cardano (ADA) Tahmini!

Crypto Capo, Cardano fiyatı için 30 doları hedefliyor.

Crypto Capo, özellikle Bitcoin (BTC) fiyatının Mart 2020’deki sert düşüşünü önceden tahmin etmesi ile sektörde taht kurdu. Crypto Capo’nun Bitcoin fiyatının düşüşünü bildikten sonra 50.000 dolarlık tahmini ile de başarı elde etmesi, şimdi ağzından çıkan her sözün dikkatle dinlenmesini sağlıyor.

Cardano Fiyatı İçin 2 İhtimalli Tahmin

Crypto Capo, Twitter üzerinden yaptığı son paylaşımında ise lider kripto para birimi Bitcoin dışında bir kripto paraya işaret etti. Capo, kısa süre önce rekor kıran ancak konsolidasyon yaşamaya başlayan ADA fiyatının 30 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini düşünüyor.

Capo, 28 Mart tarihli tweetinden önceki analizlerinde 3’te 3 yaptı ve bu tweet dizisinin devamında yeni analizini açıkladı. ADA fiyatının yıl başında 0,186 dolardan işlem görürken 1,5 dolara kadar çıkacağını tahmin eden analistin hedefi ise yıl sonunda 30 doların görülmesi.

Cardano fiyatının orta vadede 3 dolara, uzun vadede ise 30 dolara kadar çıkacağını belirten analist, bunun teknik gelişmelerle mümkün olduğunu da ifade etti.

Bu konuda böyle bir görüşe sahip tek isim ise Capo değil. Orion Protocol CEO’su ve kurucu ortağı Alexey Koloskov da Cardano fiyatının patlamaysa hazır olduğunu belirtti. Koloskov kısa süre önce yapılan ortaklıktan bağımsız olarak bu yorumu yaptığını ve Cardano ağının potansiyelinin çok yüksek olduğunu ifade etti.

ADA bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 7. sırada yer alıyor ve 1,21 dolarlık birim fiyata sahip.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu