Kripto HaberleriBitcoinBitcoin (BTC) Tarihinde Daha Önce Görülmemişti, Bu Gece Yaşanabilir!

Bitcoin (BTC) Tarihinde Daha Önce Görülmemişti, Bu Gece Yaşanabilir!

Takip et

Bitcoin‘in yeniden 19.000$’ın altına inmesi kripto para yatırımcılarının ümitlerini kırarken önceki döngülerde görülmemiş hareketler izliyoruz.

Bitcoin daha önceki döngülerde bu kadar hafta ardı ardına düşüş yaşamamış ve bir önceki boğa sezonunun zirvesinin altına inmemişti. İlkleri yaşayan yatırımcılar en sert kripto kışının ortasında kalırken, beklenen tepkinin bir türlü gelmediğini görüyoruz.

Pek çok indikatör ve teknik veri Bitcoin’in 20.000$ altında ucuz olduğunu söylerken, yatırımcıların alım yapmaktan çekindiğini görüyoruz.

Küresel tarafta yüksek enflasyon, ekonomik durgunluk ve parasal sıkılaşma devam ederken yatırımcıların alım kararları vermeleri oldukça zor. Ancak herkes korkarken alanlar tekrar kazanacak mı? bunu yaşayarak göreceğiz.

Bitcoin Yeni Bir İlke Hazırlanıyor!

Bugünkü aylık kapanışta yeni bir ilk görebiliriz. Zira Bitcoin şimdiye kadar 50 aylık ortalamasının altında bir kapanış yapmamıştı. Ancak aylık kapanışa saatler kala fiyatın aylık ma50’nin (21286$) epey uzağında olduğunu görüyoruz.

Kapanış öncesi bu seviyenin üzerine çıkmamızı sağlayacak bir tepki gelmezse kripto yatırımcıları yeni bir ilke daha şahitlik etmiş olacak. Bu kimilerini korkuturken, kimileri bunu bir fırsat olarak görüyor.

Bitcoin’e inanan yatırımcılar 20.000$ altında Bitcoin’in ucuz olduğunu ve kademeli olarak değerlendirilebileceğini ifade ederken, bazı analistler market bir dönüş sinyali verene kadar bekleyeceklerini ifade ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BabaAnonim

Birazdaha düşsün btc.d seviyesi 55 üstü çıksın alınır

Anonim

BTC bitmiştir milleti dolandırıp kactılar Luna da oldugu gibi

Mucit

Bitti mi? Btc bitmiş beyler bayanlar dağılın🤣Ev fiyatları 1 milyon lira oldu koşup hemen 1+1 alalım.Aman Yarabbi ev fiyatları bitti 100 bin TL ye 3+1 alınıyor hemen 1+1 imi 10 k tl ye satayım çünkü evler bitti artık öldü dolandırdılar ev sahipleri herkesi.🤣 Ekonomi yaşar nefes alır verir.Uyur uyanır.Sabit ekonomi gibi bir şey arıyordun neden borsaya daldın sen arkadaş? Sen altın bile alma o bile %5 olsun oynaklık yapar.Üzgünüm ama sen çok yanlış yerdesin.Hiç mi duymadın bu piyasada boğa çok kazandırır ayı çok kaybettirir? Aç gözlüler yok olur kar alanlar çok kazanır.Sizi kim çekiyor bu piyasaya Allah aşkına…

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları