Bitcoin

Bitcoin (BTC) ve Altcoinleri Ne Bekliyor? Analist Günü Gününe Açıkladı!

Michael van de Poppe, piyasaları neyin beklediğini açıkladı.

Kripto para sektörünün sevilen isimlerinden olan ve Türkiye’ye yönelik de özel bir ilgisi bulunan ünlü analist Michael van de Poppe, yine yaptığı yorumlarla yatırımcılara yön göstermeye devam ediyor.

Ünlü analist aslında 21 Aralık tarihinde direkt olarak TL odaklı bir yorumda bile bulunmuştu ve şimdiki açıklaması ile genel bir piyasa özeti yaptı.

İlgili Haber
Popüler Analist Bitcoin İle Türk Lirası Arasındaki Korelasyona Dikkat Çekti!

Poppe’den 2022 Kripto Para Haritası

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) 44.000 dolara kadar gerilemesi piyasaya korku saldı. Buna rağmen bazı yatırımcıların hala ciddi bir yükseliş beklediği de bilinmekte. Poppe de aslında onlardan birisi. Ünlü analist, yayınladığı güncel gönderisinde piyasaları tam olarak neyin beklediğine dair ayı ayına tahminde bulundu.

Poppe, tarihin tekerrür edeceğini vurgulayarak 6 madde ile durumu özetledi.

Analistin tahminlerine göre piyasa tam da Aralık ayında veya Ocak ayının başlarında dip noktaya ulaşmış olacak. Bunun devamında altcoinlerin de dip yapacağını ve ilginin azalacağını vurgulayan analist, yükselişin ise bitmeyeceğini düşünmekte.

Poppe, üçüncü maddesinde altcoinlerin 2022’nin ilk çeyreğinde ciddi bir ralli elde edeceğini düşünüyor. Lider kripto para biriminin buradan sonra harekete geçeceğini ifade eden tecrübeli isim, 2022’nin ikinci çeyreği bitene kadar rallinin sürmesini beklemekte.

2022’nin üçüncü çeyreğinde düzeltme bekleyen Poppe, son çeyrekte ise boğanın resmi olarak biteceğini umuyor. Buna göre ise Bitcoin’in hala 100.000 dolara kadar çıkma ihtimalinin olduğu söylenebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu