BitcoinEthereum

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Fırsat Açıklaması: “Bunu Kaçırmayın”

Blockstream CEO'su, kurumsal yatırımcıların şu an dipten ETH ve BTC aldığını belirtti.

Bitcoin’in (BTC) geliştirilmesinde inanılmaz katkıları bulunan CEO Adam Back, kripto para yatırımcılarına önemli bir açıklamada bulundu. Back, Bitcoin fiyatının sert düşmesi ve Square’in Bitcoin alması olayını aslında büyük bir sinyal olarak görüyor.

İlgili Haber
Son Dakika; Square 170 Milyon Dolar Değerinde 3318 Bitcoin (BTC) Aldı!

Adam Back: Kurumsal Yatırımcıya Bitcoin Satıyorsunuz

Bitcoin daha icat edilmeden proof-of-work (iş ispatı) modelini bulan Adam Back, 247.500 takipçisine bu yatırımın aslında ne anlama geldiğini açıkladı. Back, Square’in son 7 günlük sürede alım yaptığını ve aslında dip fiyatı değerlendirdiğini vurguladı. Back, yatırımcılara ellerindeki BTC’leri satmadan önce, kurumsal yatırımcının ve bireysel ETF yatırımcısının bunları soğuk cüzdanlarda saklamak için alım yaptığını hatırlaması gerektiğini ifade etti.

Gerçekten de Bitcoin fiyatının her sert düşüşünde ya MicroStrategy ya Square ya da Tesla gibi kurumların alım haberleri ortaya çıktı. Back buna imada bulunarak hem BTC hem de bununla korelasyon içerisinde olan ETH’nin bu düşüşlerinin fırsat olarak görülmesi gerektiğini vurguladı.

170 milyon dolarlık BTC alımı yapan Square’in CEO’su Jack Dorsey ise konu hakkında yaptığı açıklamada Cash App üzerindeki BTC işlem limitlerini arttıracaklarını belirtti. Dorsey bunu Bitcoin’e olan bağlılıklarını göstermek ve insanları bu uygulamaya bağlamak için yaptığını ifade etti.

Bitcoin fiyatı 23 Şubat tarihinde 44.000 dolara, ETH fiyatı ise 1.300 dolara geriledi. Basın saati itibarıyla ise BTC 50.460 dolardan, ETH ise 1.678 dolardan işlem görüyor. Adam Back’in fırsat ifadesi de tam olarak burada ortaya çıkıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu