Ana SayfaBitcoinBitcoin (BTC) Yatırımcıları Nerede Hata Yapıyor? Scaramucci Açıkladı!

Bitcoin (BTC) Yatırımcıları Nerede Hata Yapıyor? Scaramucci Açıkladı!

Takip et

CNBC’nin Over Time programına konuşan SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) ile ilgili hatalı olduğunu itiraf etti.

Bitcoin’e kısa vadeli olarak büyük yatırım yapmanın hata olduğunu kabul eden Scaramucci, Bitcoin’de uzun vadede yükseliş beklentilerinin hala devam ettiğini söyledi.

“Bitcoin yatırımlarını dört yıllık bir aralıkta ölçmek istiyorum.

Bitcoin’i dört yıllık bir döngü boyunca elinizde tuttuysanız şayet o zaman para kazandığınızı düşünüyorum.”

Bitcoin’in FED’in faiz artırım kararlarından olumsuz yönde etkilendiğini belirten Scaramucci, FED’in politikasını yıl sonuna kadar değiştirebilecek olmasından dolayı BTC’deki durumun da hızla değişebileceğini düşünüyor.

Bitcoin cüzdan sayısında ve işlemlerinde üssel bir artış olduğuna dikkat çeken ünlü yatırımcı, BTC ve kripto para birimlerinin geleceğimizin bir parçası olacağına inandığını belirtti.

Ünlü yatırımcıya, Skybridge’in Legion Strategies fonunun ödemeleri askıya aldığı haberi sorulduğunda şu cevabı verdi:

“İnsanlar zaman zaman dipten satmak zorunda kalır ve bunun yapılacak doğru şey olup olmadığını zaman gösterecek.

Skybridge zor zamanlar geçiriyor. Aksini söylemekten kaçınırım.”

Hatırlanacağı üzere Anthony Scaramucci, Haziran ayında yaşanan düşüşte daha fazla Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) aldıklarını açıklamıştı.

Scaramucci açıklamasında “Bitcoin’in piyasa değerinin şu anda genel kripto piyasa değerinin %50’sinin üzerinde olması beni cesaretlendiriyor. Ayı piyasaları olur, bu yatırımcıları korkutmamalı. Yatırımcıları kaliteyi satın almaları ve kontrolsüz kalmaları konusunda uyarıyorum.” demişti.

İlgili Haber
Ünlü CEO: "Bu Düşüşte Bitcoin Aldık Dedi, Yatırımcılara Tavsiye Verdi!"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları