AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin (BTC) Yükselmeye Hazır Mı? Willy Woo: “Konsolidasyon Neredeyse Tamamlandı.”

Deneyimli analistin Bitcoin ile ilgili yorumlarını aktardık.

Bitcoin 57.400$ seviyesindeki önemli bir direnci bu hafta ikinci defa test ederken popüler analist Willy Woo’dan da Bitcoin yorumu geldi.

Gün içerisinde Bitcoin’e yönelik bir dizi twit atan Woo, zincir içi verilerin yeni bir yükseliş için hazır olduğunu ifade etti.

Bitcoin’deki akış yönünün “zayıf ellerden güçlü ellere” doğru olduğunu aktaran Woo, BTC’lerini daha az satan cüzdanların BTC miktarlarının arttığına ilişkin bir grafik paylaştı. Bu paylaşıma göre güçlü eller Bitcoin’deki son düşüşü satın aldılar.

Kaynak: Glassnode – Willy Woo

Bitcoin’deki likit arzının giderek azaldığını belirten Woo’ya göre mart ayında bu değişim hızlandı.

Glassnode’dan gelen diğer verileri de yorumlayan deneyimli analist, 55.000$ seviyesinde güçlü bir satın alma sinyali olduğunu vurguladı. Analiste göre bu veri, bu fiyat seviyelerinin geçerliliğini koruduğunun en önemli göstergesi.

Kaynak: Glassnode – Willy Woo

Woo’ya göre Bitcoin “2021 boğa piyasası ikinci büyük konsolidasyonunu” neredeyse tamamladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu