Bitcoin Cash

Bitcoin Cash 7 günde %24 değer kaybetti

Bitcoin Cash fiyatında 7 gün içerisinde %24 oranında değer kaybı yaşanması yatırımcıları üzdü. Bir süre hard fork konuşmaları dolayısı ile sık sık gündeme gelen ve Binance borsası tarafından 15 Kasım’da ne yapılacak olduğu merak edilen Bitcoin Cash, %24 oranında değer kaybı ile 7 gün içerisinde kazanç elde eden yatırımcıların satış yapmayanlarının tüm kazançlarını geri sildi. 7 gün önce yatırım yapan bir yatırımcının zararı %25 oranını aşarken, bundan 7 gün önce ortalama olarak satış yapan bir Bitcoin Cash yatırımcısının 30 gün içerisindeki kazanç oranı %30 idi.

Nereye kadar, nasıl düşecek?

Bitcoin Cash fiyatının düşüşünün sürecek olduğuna inanılıyor. Fiyatın yükselmesi beklenmezken, en büyük düşüşün ise yarın itibari ile olabilecek olduğu, 15 Kasım sonrasında ise fiyatın düşüş eğiliminde devam edebilecek olduğuna inanılmakta. Hard fork dolayısı ile yapılacak olan satışların artması sonucunda piyasa hacminde de değer kaybedecek olan BCH’nin şimdiden kaybettiği milyonlarca dolarlık piyasa hacmi düşüşünün, 20 Kasım tarihinden önce toparlanmaya başlaması ise beklenmiyor.

BCH yerine XRP tercih edenlerin yine benzer kayıplar yaşamasına rağmen daha az oranda kayıp yaşamaları ise piyasaya olan güveni düşürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu