Bitcoin Cash

Bitcoin Cash (BCH) kaybı yüzde 10’u aştı

BCH Hard Fork öncesi fiyatta düşüşler başladı.

Bitcoin Cash (BCH) hard forkuna çok kısa bir zaman kala fiyatında rekor düşüşler başladı. Bu düşüşlerin ne kadar süre devam edecek olduğu konusu tartışılırken, Bitcoin Cash (BCH) fiyatında %30’a varan artışların hemen ardından başlayan bu %10’u aşkın orandaki düşüş ise yatırımcılara 15 Kasım ile ilgili olarak bir takım korku saldı. Yükselecek olduğunu ve yükselmeye başladığını düşünerek alım yapan yatırımcıların büyük bir kısmı bugün hüsrana uğrarken, piyasanın bir anda düşüş yaşaması sonrasında zarar eden yatırımcı sayısında da büyük bir artış olacak olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Bitcoin Cash (BCH) 15 Kasım’a kadar %30’u aşkın kayıp mı yaşayacak?

BCH fiyatında 15 Kasım tarihine kadar kayıpların oranlarının çok daha yükseklere çıkması bekleniyor. Analistler doğru çıkmayabilecek olduğuna inandıklarından dolayı konu hakkında yorum yapmaktan kaçınırken, kimi analistler ise yükselişlerin 15 Kasım sonrası olacağını ve yatırımcıların sakin olması gerektiğini düşünüyor. Birçok yatırımcı ise bu konuda nasıl karar vereceği konusunda bilgi sahibi olmadığından dolayı yatırımlarını bugünden itibaren %10 zararla satmaya başladığını açıklamaya başlamış bile.

Ancak hard fork yapıdığı zaman elinizde BCH yoksa yeni üretilen coinden alamayacak olduğunuzu unutmamak gerekir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu