binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashBitcoin Cash fiyatında ciddi yükseliş

Bitcoin Cash fiyatında ciddi yükseliş

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son haftalarda durağan seyrine devam eden kripto para piyasaları geçtiğimiz günlerde Ripple’nin (XRP) ciddi yükselişi ile biraz olsun hareketlenmişti. Bugün tüm piyasa yukarı yönlü bir hareket sergilerken ilk 20 coine bakıldığı zaman bu yükselişe yüzde 20’lik artış ile 516 dolar seviyelerinde işlem gören Bitcoin Cash (BCH) liderlik ediyor.

Yüzde 18’lik artış gösteren XRP ile piyasanın yükselişine öncülük eden Bitcoin Cash gözleri üzerine çekmeyi başardı. Yaklaşık 20 gündür 500 doların altında işlem gören BCH, bugün saat 17.30 civarlarında 468 dolar seviyelerinde işlem görürken bir anda sıçrama yaşadı.

Şu an 520 dolar seviyesindeki direnç noktasında olan BCH bunu kırması durumunda 550 dolar seviyelerine kadar hızlıca yükselebilir.

Bitcoin’e baktığımız zaman yüzde 2’lik bir artışla 6540 dolar seviyelerinde yatay seyirini koruyor. Bitcoin Cash, Bitcoin’in çatallanmasından (hard fork) ortaya çıktı ve bazı analistlerin iddiasına göre teknolojisi dolayısıyla gerçek Bitcoin, Bitcoin Cash olmalı. Şu anda 9 milyar dolarlık piyasa hacmi ile 4. coin olarak karşımıza çıkan BCH bu sene sonunda piyasada yükseliş olması durumunda başı çekecek olan coinler arasında gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail