Bitcoin Cash

Bitcoin Cash fiyatında gerileme olacak mı?

Bitcoin Cash beklentileri bozdu ve yatırımcılarına %30'a varan oranlarda 7 günlük sürede kazanç elde etmelerini sağladı.

Bitcoin Cash fiyatı son 7 gün içerisinde en konuşulan ve popüler olan gündem maddelerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin Cash fiyatının yükselmesi ve piyasa hacminin 10 milyar dolara yakın seviyeleri görmesinin ardından 7 gün içerisinde 2 kez 10 milyar dolar üzerinde piyasa hacmine sahip olması sonrasında yatırımcıları bünyesine çekmişti. Bugün 9 milyar dolar seviyesine kadar gerilemiş olan piyasa hacmine rağmen fiyatında sadece 20 dolar değişim olan ve son 7 gün içerisinde 585 dolar seviyesini gördükten sonra bugün 560 dolar seviyesinde bulunan BCH’nin gelecek günlerde fiyatında gerileme olup olmayacak olduğu hala tartışma konularından bir tanesi.

Bitcoin Cash fiyatı gerilemeyecek, yükselecek

Bitcoin Cash fiyatının yükselecek olduğuna dair bir takım iddialar var. Bu iddialar ne kadar doğru olabilir henüz bilinmeyecek olsa da gelecek 10 günlük sürede fiyat üzerinde stabil kalması ve fiyatın yükselmesinin önünde engel bulunmazken, düşmesinin önünde artan yatırımcı ve yatırım oranlarının rakamı benzeri bir takım engeller bulunuyor. Bitcoin’de ise stabil fiyatın değişmemesi durumunda (düşüş olmaz ise) Bitcoin Cash fiyatının gerilemesi hiç beklenmiyor.

Kaynak: CoinTelegraph

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu