binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashRoger Ver: Bitcoin Cash Daha Fazla Artacak

Roger Ver: Bitcoin Cash Daha Fazla Artacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Roger Ver bugün Bitcoin Cash açıklamasıyla gündeme geldi. En değerli altcoinler arasında yerini almış ve gündemde olan kripto paralardan bir tanesi olarak bilinen Bitcoin Cash’in değer kazanacak olduğunu ve yarı yarıya değer kazanmasının mümkün olabileceğini açıkladı. Roger Ver’e göre kripto para biriminin değeri oldukça yükselecek ve gelecekte BCH daha fazla yatırımcıya ulaşacak. Bitcoin Cash hakkında iddiaları ile sık sık olmasa da zaman zaman gündeme gelen Ver’in bu konuda her zaman için tek bir görüşü var: ‘En iyisi Bitcoin Cash.’

BCH, BTC’yi Geçemeyecek

Bitcoin Cash’in BTC’yi geçecek olduğu iddiaları ile de gündeme gelen ve ‘gerçek Bitcoin’ tartışmalarına konu olan Ver’in bu konuda yaptığı açıklamalar zaman zaman tepki çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail