coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriCraig WrightBitcoin Cash SV Çıkarılsın Kampanyası!

Bitcoin Cash SV Çıkarılsın Kampanyası!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin Cash SV hakkında tüm kripto para borsalarından çıkarılması ile ilgili bir kampanya başlatıldı. Kripto para borsalarının bir süredir devam eden çalışmalar kapsamında Bitcoin Cash SV hakkında gelen tepkilere doğal olarak bir karşılık verme ihtiyacı olduğu, Binance CEO’su CZ’nin dün Bitcoin Cash SV hakkında açıklamalarından sonra artık Craig Wright’a karşı kripto para borsalarının toplu olarak listelerinden delist ederek Bitcoin Cash SV’yi çıkarmaları istendi.

Bitcoin Cash SV konusunda Binance CEO’su Wright’ın daha fazla kendisini Satoshi olarak göstermeye çalışır ise Binance kripto para borsasından Bitcoin Cash SV’nin çıkarılacak olduğunu ve bir daha buna izin verilmeyecek olduğunu açıklamıştı.

Bitcoin Cash SV!

Bitcoin Cash SV, hakkında yapılan bu açıklamaların arkası boş değil. Kripto para birimi borsaları istedikleri zaman ortak bir karar alacaklarını gösterip birçok ünlü kripto para birimi borsası Bitcoin Cash SV’yi listeden çıkararak güçlü yanıt verebilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail