Craig WrightHaberler

Bitcoin Cash SV Çıkarılsın Kampanyası!

Bitcoin Cash SV

Nexo

Bitcoin Cash SV hakkında tüm kripto para borsalarından çıkarılması ile ilgili bir kampanya başlatıldı. Kripto para borsalarının bir süredir devam eden çalışmalar kapsamında Bitcoin Cash SV hakkında gelen tepkilere doğal olarak bir karşılık verme ihtiyacı olduğu, Binance CEO’su CZ’nin dün Bitcoin Cash SV hakkında açıklamalarından sonra artık Craig Wright’a karşı kripto para borsalarının toplu olarak listelerinden delist ederek Bitcoin Cash SV’yi çıkarmaları istendi.

Bitcoin Cash SV konusunda Binance CEO’su Wright’ın daha fazla kendisini Satoshi olarak göstermeye çalışır ise Binance kripto para borsasından Bitcoin Cash SV’nin çıkarılacak olduğunu ve bir daha buna izin verilmeyecek olduğunu açıklamıştı.

Bitcoin Cash SV!

Bitcoin Cash SV, hakkında yapılan bu açıklamaların arkası boş değil. Kripto para birimi borsaları istedikleri zaman ortak bir karar alacaklarını gösterip birçok ünlü kripto para birimi borsası Bitcoin Cash SV’yi listeden çıkararak güçlü yanıt verebilirler.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı